Magazinele noastre

Te asteptam in magazinele Pro Beauty Shop! Vino sa descoperi produsele profesionale de care ai nevoie chiar in orasul tau. Iti stam la dispozitie in cele mai mari centre din tara, unde vei gasi gama noastra completa de produse, cele mai cunoscute branduri internationale si sfaturi de la specialistii nostri. Ne gasesti in urmatoarele locatii din tara, unde vei primi recomandari de produse pentru salonul tau si pentru nevoile clientilor tai, dar si cele mai recente promotii la produse de beauty, styling si ingrijire.

ProBeautyShop Oradea

Str. Ogorului, Nr. 171, Oradea, Jud. Bihor | Galeria Arcade Oradea Sud

Tel: 0784 291 184

Email: oradea@probeauty.com

ProBeautyShop Deva

Calea Zarandului, Nr. 87, Deva, Jud. Hunedoara | Shopping City Deva

Tel: 0784 291 182

Email: deva@probeauty.com

ProBeautyShop Satu Mare

Str. Corneliu Coposu nr. 6 Satu Mare, Jud. Satu Mare | Centru comercial Somesu

Tel: 0784 291 180

Email: satumare@probeauty.com

ProBeautyShop Baia Mare

Bd. Bucuresti, Nr. 144 Baia Mare, Jud. Maramures

Tel: 0784 291 181

Email: baiamare@probeauty.com

ProBeautyShop Timisoara

Str. Demetriade, Nr. 1, Timisoara, Jud. Timis | Iulius Mall

Tel: 0784 291 183

Email: timisoara@probeauty.com

ProBeautyShop Timisoara 2 / Pro Beauty Studio

Str. Calea Sagului 100, Timisoara, Jud. Timis | Shopping City Timisoara

Tel: 0356 170 126 - la acest numar de telefon puteti face programari la Pro Beauty Studio

Email: timisoara.cs@probeauty.com

ProBeautyShop Salonta

Str. Oradiei, Nr. 21, Salonta, Jud. Bihor

Tel: 0730 277 869

Email: salonta@probeauty.com

ProBeautyShop Arad

Revolutiei nr 56, Jud. Arad | Arad

Tel: 0771 612 484

Email: arad@probeauty.com

ProBeautyShop Piatra Neamt

Strada Plaiesului, Piatra Neamt, Jud. Neamt | Galleria Mall

Tel: 0771 566 079

Email: piatraneamt@probeauty.com

ProBeautyShop Ploiesti

DN1B, Km 6, Jud. Prahova | Ploiesti Shopping City

Tel: 0784 291 197

Email: ploiesti@probeauty.com

ProBeautyShop Suceava Iulius Mall

Calea Unirii, Nr. 22, Suceava, Jud. Suceava | Iulius Mall

Tel: 0773 369 527

Email: suceava.iulius@probeauty.com

ProBeautyShop Suceava Shopping City

Calea Unirii nr 27B, Suceava, Jud. Suceava

Tel: 0727 377 687

ProBeautyShop Craiova

Calea Bucuresti, Nr. 80, Craiova, Jud. Dolj | Electroputere Parc

Tel: 0784 291 210

Email: craiova@probeauty.com

ProBeautyShop Bucuresti Unirii

Bd. Regina Maria, Nr. 2, Sector 4, Bucuresti

Tel: 0784 291 189

Email: bucuresti.rm@probeauty.com

ProBeautyShop Bucuresti Mega Mall

Bulevardul Pierre de Coubertin, Nr.3-5, Bucuresti 021901|Mega Mall

Tel: 0773 335 995

Email: bucuresti.mm@probeauty.com

ProBeautyShop Bucuresti Parklake

Str. Liviu Rebreanu Nr. 4, Bucuresti | Park Lake Mall Bucuresti

Tel: 0771 572 155

Email: bucuresti.pk@probeauty.com

ProBeautyShop Bucuresti Auchan Titan

Bulevardul 1 Decembrie 1918 33A, Bucuresti 032455 sector 3

Tel: 0770 192 468

Email: bucuresti.at@probeauty.com

ProBeautyShop Targu Jiu

Str. Termocentralei, Nr. 10, Targu Jiu, Jud. Gorj | Shopping City Targu Jiu

Tel: 0771 570 228

Email: targujiu@probeauty.com

ProBeautyShop Brasov

Str. Zaharia Stancu, Nr. 1, Brasov, Jud. Brasov | Coresi Shopping Resort

Tel: 0772 264 368

Email: brasov@probeauty.com

ProBeautyShop Iasi

Str.: Bulevardul Tudor Vladimirescu nr.113, Iasi 700291, Iulius Mall

Tel: 0773 339 647

Email: iasi@probeauty.com

ProBeautyShop Constanta

Bulevardul Alexandru Lapusneanu 116 C, Constanta Jud. Constanta | City Park Mall Constanta

Tel: 0770 382 407

Email: constanta@probeauty.com

Probeautyshop Ramnicu Valcea

Str. Ferdinand, nr.38, Ramnicu Valcea, Jud. Valcea | Shopping City Mall

Tel: 0771 739 953

Email: valcea@probeautyshop.ro

ProBeauty Galati

Str. Bulevardul George Cosbuc 251, Galati, Jud. Galati | Galati

Tel: 0770 241 893

Email: galati@probeauty.com

ProBeauty Braila

Varsatura nr 4B in incinta Braila Mall Jud. Braila | Braila

Tel: 0730 277 886

Email: braila@probeauty.com