Magazinele noastre

Magazinele noastre

Te asteptam in magazinele Pro Beauty Shop! Vino sa descoperi produsele profesionale de care ai nevoie chiar in orasul tau. Iti stam la dispozitie in cele mai mari centre din tara, unde vei gasi gama noastra completa de produse, cele mai cunoscute branduri internationale si sfaturi de la specialistii nostri. Ne gasesti in urmatoarele locatii din tara, unde vei primi recomandari de produse pentru salonul tau si pentru nevoile clientilor tai, dar si cele mai recente promotii la produse de beauty, styling si ingrijire.

ProBeautyShop Oradea

Str. Ogorului, Nr. 171, Oradea, Jud. Bihor | Galeria Arcade Oradea Sud
Tel.: 0359 435 343, 0784 291 184
E-mail: oradea@probeautyshop.ro

vezi pe Google Maps

ProBeautyShop Satu Mare

Str. Corneliu Coposu nr. 6 Satu Mare, Jud. Satu Mare | Centru comercial Somesu
Tel.: 0361 424 241, 0784 291 180
E-mail: satumare@probeautyshop.ro

vezi pe Google Maps

ProBeautyShop Deva

Calea Zarandului, Nr. 87, Deva, Jud. Hunedoara | Galeria Deva
Tel.: 0354 411 411, 0784 291 182
E-mail: deva@probeautyshop.ro

vezi pe Google Maps

ProBeautyShop Baia Mare

Bd. Bucuresti, Nr. 144 Baia Mare, Jud. Maramures
Tel.: 0784 291 181
E-mail: baiamare@probeautyshop.ro

vezi pe Google Maps

ProBeautyShop Timisoara

Str. Demetriade, Nr. 1, Timisoara, Jud. Timis | Iulius Mall
Tel.: 0356 460 856, 0784 291 183
E-mail: timisoara@probeautyshop.ro

vezi pe Google Maps

ProBeautyShop Timisoara 2 / Pro Beauty Studio

Str. Calea Sagului  100, Timisoara, Jud. Timis | Shopping City Timisoara

Tel.: 0356 170 126 - la numarul aceasta de telefon puteti sa faceti programare la Pro Beauty Studio

E-mail: timisoara.cs@probeautyshop.ro

vezi pe Google Maps

ProBeautyShop Salonta

Str. Oradiei, Nr. 21, Salonta, Jud. Bihor
Tel.: 0730 277 869
E-mail: salonta@probeautyshop.ro

vezi pe Google Maps

ProBeautyShop Piatra Neamt

Strada Plaiesului, Piatra Neamt, Jud. Neamt | Galleria Mall
Tel.: 0784 291 196
E-mail: piatraneamt@probeautyshop.ro

vezi pe Google Maps

ProBeautyShop Ploiesti

DN1B, Km 6, Jud. Prahova | Ploiesti Shopping City
Tel.: 0784 291 197
E-mail: ploiesti@probeautyshop.ro

vezi pe Google Maps

ProBeautyShop Suceava

Calea Unirii, Nr. 22, Suceava, Jud. Suceava | Iulius Mall
Tel.: 0727 377 687
E-mail: suceava@probeautyshop.ro

vezi pe Google Maps

ProBeautyShop Craiova

Calea Bucuresti, Nr. 80, Craiova, Jud. Dolj | Electroputere Parc
Tel.: 0784 291 210
E-mail: craiova@probeautyshop.ro

vezi pe Google Maps

ProBeautyShop Bucuresti Unirii

Bd. Regina Maria, Nr. 2, Sector 4, Bucuresti
Tel.: 0784 291 189, 0314 250 691
E-mail: bucuresti.rm@probeautyshop.ro

vezi pe Google Maps

ProBeautyShop Bucuresti Drumul Taberei

Str. Brasov, Nr. 25, Sector 6, Bucuresti
Tel.: 0730 277 886
E-mail: bucuresti.dt@probeautyshop.ro

vezi pe Google Maps

ProBeautyShop Bucuresti Mega Mall

Bulevardul Pierre de Coubertin, Nr.3-5, Bucuresti 021901|Mega Mall 

Tel.: 0314 250 000
E-mail: bucuresti.mm@probeautyshop.ro

vezi pe Google Maps

ProBeautyShop Bucuresti Parklake

Boulevardul Liviu Rebreanu Nr. 16, Bucuresti | Park Lake Mall Bucuresti

Tel.: 0314 345 074

E-mail: bucuresti.pk@probeautyshop.ro

vezi pe Google Maps

ProBeautyShop Targu Jiu

Str. Termocentralei, Nr. 10, Targu Jiu, Jud. Gorj | Shopping City Targu Jiu
Tel.: 0353 413 114
E-mail: targujiu@probeautyshop.ro

vezi pe Google Maps

ProBeautyShop Brasov

Str. Zaharia Stancu, Nr. 1, Brasov, Jud. Brasov | Coresi Shopping Resort
Tel.: 0368 734 968
E-mail: brasov@probeautyshop.ro

vezi pe Google Maps

ProBeautyShop Iasi

Str.: Bulevardul Tudor Vladimirescu nr.113, Iasi 700291, Iulius Mall

Tel.: 0332 443 784

E-mail: iasi@probeautyshop.ro

vezi pe Google Maps

ProBeautyShop Constanta

Bulevardul Alexandru Lapusneanu 116 C, Constanta  Jud. Constanta | City Park Mall Constanta

Nr. tel: 0341 452 614, 0770 382 407

E-mail: constanta@probeautyshop.ro

vezi pe Google Maps

Recomanda prietenilor tai ProBeautyShop